O nás

Sme popredným dodávateľom kvalitných a luxusných bioklimatických pergol Tarasola na Slovensku. 

Pergoly Tarasola obsahujú 8 vlastných strešných systémov : lamelové modely, látkové modely - ploché, šikmé, štítové, voľne stojace a pripevnené na stenu. 

Všetky výrobky Tarasola sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom ceny a kvality. Spĺňajú najvyššie európske štandardy a majú certifikáty požadované na miestnych trhoch.

Pergola Tarasola nie je len prestrešenie terasy, ale môže obsahovať aj bočnú konštrukciu zo sklenených alebo roletových žalúzií a ďalšie vybavenie, ako je LED osvetlenie, terasové ohrievače, audio systém a snímače počasia (daždový a veterný senzor). 

Produkty Tarasola zapadajú do inteligentného systému správy domu - ovládajú sa pomocou diaľkového ovládača alebo funkčnej aplikácie pre smartphone. Takéto komplexné riešenie vytvára priestor medzi domom a záhradou, kde môžete relaxovať v pohodlných podmienkach.

Každý produkt Tarasola je vyrobený na objednávku a šitý na mieru potrebám zákazníka. Kombinuje funkčnosť a krásu. Dizajnéri Tarasola sa starajú o každý detail - skrývajú profilové spoje, aby nebolo vidno žiadne spojovacie prvky, skrutky a iné nevzhľadné prvky. Zameriavajú sa na minimalizmus a jednoduché, ale pekné formy.

To všetko robí z výrobkov Tarasola niečo viac ako len pergolu.